· 

Wydobyć niewidzialne, skojarzyć namacalne

Wydobyć niewidzialne, skojarzyć namacalne - kolejne warsztaty w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-21
22 października zapraszamy na warsztaty Zbigniewa Łukaszewskiego. Zalecane na przełamanie nutą szaleństwa w procesie twórczym.
Warsztaty zaplanowano w świetlicy wiejskiej w Bobrowie , w godzinach 10.00 - 18.00
Chcesz spróbować wydobyć niewidzialne i skojarzyć ze sobą miejsca, ślady wydarzeń, zgłoś swoją obecność na adres email: projekty.zok@wp.pl lub pod numerem telefonu 519 720 704
 
Każdy z nas żyje w określonej przestrzeni materialnej i symbolicznej, pełnej historii zapisanych i nieopowiedzianych, pełnych ludzi i pojedynczych pomników. Zdarza się, że chowamy je do naszego „małego muzeum”. To filtry i kody kulturowe stwarzają wydarzenia. Jedne są pamiętane i o nich się opowiada, drugie przechodzą i rozwiewane są, nikną w gąszczu zdarzeń jak w wideoklipie.
 
Aby wydobyć, trzeba sobie na to pozwolić. Pozwolić na nutkę szaleństwa skojarzeń i radość tworzenia. Nigdy tego nie doznałeś? To nic. Odkryjemy razem duszę animatora. Podejdziemy razem kreatywnie i twórczo do rozwoju miejscowości, osiedla, w którym mieszkasz.
Poszukamy inspiracji. Napiszemy zarys scenariusza wydarzenia, ożywienia miejsca.
 
Znajdziemy też czas, żeby porozmawiać o tym jak skutecznie powiadamiać mieszkańców o wydarzeniach. Jeżeli chcesz wydobyć niewidzialne, skojarzyć namacalne - To nie może Ciebie zabraknąć na warsztatach organizowanych przez Złocieniecki Ośrodek Kultury.


Write a comment

Comments: 0